Interaktywne Media Białołęki
news

wiadomości z dzielnicy

Jak można być takim potworem?!

Jak można być takim potworem?!

lis 9, 2017 | Kategoria: wiadomości z dzielnicy  |  Author: Agnieszka Wielgołaska

Drastyczne znalezisko na warszawskiej Białołęce. Znaleziono porzuconego psa w typie Chihuahua w torbie. Pies próbował się wydostać, ale niestety nie zdążył.

W dniu dzisiejszym na Facebook'u pojawiła się taka oto informacja zamieszczona przez p. Paulinę, która zmraża krew w żyłach:

„W dniu dzisiejszym (09.11.2017 r.) około godziny 12 moja mama napotkała taki drastyczny widok przy polnej drodze, w okolicy Wyszkowskiej na Białołęce w Warszawie. Pies w typie Chihuahua z dużym guzem na brzuszku, niestety już martwy. Obok dwie foliowe torby, z czego jedna z widocznymi nadgryzieniami, jakby pies próbował się wydostać. Czy ktoś kojarzy czyj to mógł być pies lub kto mógł dopuścić się tak haniebnego czynu i skazał prawdopodobnie chorego psa na śmierć w cierpieniu? Niestety moi rodzice pojechali już zakopać psa, ale w razie potrzeby identyfikacji znane jest miejsce pochówku.“

To jest sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Chore zwierzę się leczy. Każdy człowiek, będący właścicielem powinien dbać o swojego czworonoga.

Nie wyrzuca się zwierzęcia jak zużytej zabawki. Miejmy nadzieję, że ludzie, którzy tak postąpili z tym biednym i cierpiącym psem poniosą odpowiednią karę.

źródło:FB

Copyright Ⓒ 2017 Białołęka moja dzielnica. Design by Agnieszka Ankieiwcz