Interaktywne Media Białołęki
news

kalendarz wydarzeń

Spotkania z mieszkańcami – 14 grudnia

Spotkania z mieszkańcami – 14 grudnia

gru 12, 2017 | Kategoria: kalendarz wydarzeń  |  Author: Małgorzata Głódź

Już w czwartek (14 grudnia) odbędą się spotkania z mieszkańcami w sprawie budowy gazociągu oraz kanalizacji Choszczówki.

Spotkanie w sprawie Budowy Gazociągu rozpocznie się w Ratuszu Dzielnicy o godzinie 18:00. Jak zapewniają organizatorzy, spotkanie będzie finalizacją działań związanych ze zrealizowanymi na zlecenie Spółki konsultacjami społecznymi i przygotowaną na tej podstawie koncepcją renowacji terenu pasa montażowego po budowie gazociągu relacji EC Żerań-Tłocznia Rembelszczyzna wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi.

Celem spotkania ma być szczegółowe przedstawienie wyników pracy ekspertów firmy Utila – która przeprowadziła konsultacje z położeniem nacisku na wyjaśnienie przez GAZ-SYSTEM S.A. wszelkich kwestii i pytań mieszkańców, które były zgłaszane w toku dyskusji przeprowadzonej na spotkaniu z mieszkańcami z dnia 20 września br. Agenda przewiduje prezentację firmy Utila i podsumowanie przebiegu procesu konsultacji oraz dyskusję z uczestnikami. Podczas spotkania mają też zostać przedstawione aktualne informacje na temat inwestycji.

Spotkanie na Choszczówce

Spotkanie z mieszkańcami na temat budowy wodociągu i kanalizacji dla osiedli: Choszczówka, Płudy, Białołęka Dworska rozpocznie się o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej nr 367 im. Polskich Noblistów przy ul. Przytulnej 3. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Urzędu Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z Dariuszem Kacprzakiem – Zastępcą Burmistrza Dzielnicy oraz przedstawicielami Biura Infrastruktury m.st. Warszawy. Inicjatorem spotkania jest Filip Pelc - Radny Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. 

Copyright Ⓒ 2017 Białołęka moja dzielnica. Design by Agnieszka Ankieiwcz