Interaktywne Media Białołęki
news
lut 11, 2018

Poznajcie Hamleys – krainę niekończącej się zabawy!


Słyszeliście o najbardziej magicznym miejscu Białołęki, które kochają zarówno dzieci, jak i rodzice?

Kategoria: kultura
Napisał: m.glodz

Bajkowa atmosfera i niezwykłe atrakcje sprawią, że poczujecie znów dziecięcą radość ze wspólnej, zabawy. Wszystko za sprawą Williama Hamleya, który w 1760 stworzył miejsce niczym z dziecięcych snów. Został ekspertem w wywoływaniu uśmiechu, tworząc przestrzeń gdzie nie tylko można kupić wymarzoną zabawkę ale też bawić się od rana do wieczora. Po ponad 250 latach ten kultowy projekt udało się przenieść do Polski. Mieszkańcy Białołęki jako pierwsi mogą cieszyć się sąsiedztwem Hamleys.

Co was czeka w Hamleys?

Podpowiemy Wam czego nie możecie przegapić odwiedzając po raz pierwszy Hamleys. Warszawski sklep różni się od innych tego typu obiektów, oferując atrakcje dla dzieci i rodziców. Rodzinną wyprawę warto zacząć od wyjątkowego miejsca – Lustrzanego Labiryntu. To jedna z największych konstrukcji tego typu w Polsce. W niezwykłą podróż zabiorą was specjalne efekty stworzone za pomocą laserów, dźwięków i bajkowych motywów wyświetlanych na ekranach.  Możecie urządzić sobie małe wyścigi i sprawdzić kto pierwszy dotrze do mety lub spokojnie podziwiać wizualizacje robiąc przy okazji zdjęcia. Tuż za Labiryntem czeka lustrzana sala, gdzie rozśmieszą Was ciekawe formy i karykatury waszych sylwetek.

Po wyjściu z Labiryntu warto zatrzymać się przy torze wyścigowym. Wybierzcie swój pojazd i wyobraźcie sobie, że jesteście na prawdziwych wyścigach. Wystarczy chwycić za kierownicę i zacząć rywalizację o najlepszy czas. Wasze maluchy będą zachwycone próbując jako pierwsze dojechać do mety i wcielając się w ZygZaka McQueena. Zaproście do zabawy również kolegów, w jednym wyścigu może wziąć udział sześciu zawodników.
 
Dla małych i dużych melomanów przygotowano kolejną atrakcję – wielki fortepian. Ale uwaga, jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Na tym instrumencie zagracie nie za pomocą dłoni ale własnych stóp! Tuż obok odnajdziecie mówiące drzewo, które opowiada o swoich leśnych przyjaciołach i ich przygodach. Ale to nie koniec niespodzianek. Dla tych, którzy lubią pluskać się w wodzie, przygotowano Wodny Świat, gdzie można samemu zbudować ścieżkę dla łódek, uruchomić młyn, czy na własne oczy sprawdzić na jakiej zasadzie działa wir wodny.

{Gallery dir='Artykuly/Hamleys'}

Zabawki i animacje

Hamleys to jeden wielki plac zabaw. Możecie wybrać sekcje, które najbardziej was interesują. Z jednej strony czekają zdalnie sterowane autka, gotowe do zabawy klocki czy wielka figura szturmowca. Z drugiej, w różowym królestwie, możecie do woli przymierzać korony, kolorowe naszyjniki czy robić sobie zdjęcie z jednorożcem. O wybranych porach spotkacie dwa wesołe niedźwiadki, które przybijają dzieciom piątki i chętnie pozują do zdjęć. Możecie też wziąć udział w prezentacjach oryginalnych zabawek, w tym miejscu króluje zasada – wypróbuj to sam. Autorskie projekty Hamleys pozwalają na nieograniczone używanie wyobraźni. Dodatkowo zawsze możecie liczyć na pomoc wesołych animatorów, którzy doskonale znają się na dobrej zabawie.

Konkurs 

Dla naszych czytelników mamy 5 podwójnych wejściówek do Lustrzanego Labiryntu! Napisz nam, czym dla Ciebie jest wspaniała zabawa i zgarnij podwójne zaproszenie! Na odpowiedzi czekamy pod postem konkursowym na Facebooku  lub pod adresem redakcja@mediabialoleki.pl do 17 lutego 2018 r.! Wybierzemy 5, naszych zdaniem najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową lub w komentarzu pod postem konkursowym. Jedna osoba może zdobyć maksymalnie 1 podwójne zaproszenie. Zapraszamy do zabawy! 

Materiał sponsorowany 

Copyright Ⓒ 2017 Białołęka moja dzielnica. Design by Agnieszka Ankieiwcz